Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: type
hy: տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները
