Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: type
is: gerð

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
