Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: type
ja: タイプ

en: Page
ja: ページ

en: Latest
ja: 最終

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Search results
ja: 検索結果

en: Offset
ja: オフセット

en: Relevance
ja: 関連度

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ja: フィルターを選択して適用をクリックし、結果を表示

en: Master
ja: マスター
