Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು
