Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: type
lt: tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Latest
lt: Data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
