Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: type
lv: veids

en: Page
lv: Lapa

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
