Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: type
mn: төрөл

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
