Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -
