Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Page
nl: Pagina

en: Latest
nl: Nieuwste

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien
