Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: - All -
nn: - Alle -
