Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: type
oc: tipe

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
