Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ
