Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: type
pl: typ

en: Page
pl: Strona

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Relevance
pl: Związek

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Oldest
pl: Najstarsze

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Master
pl: Główny
