Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Search
ps: لټون

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: - All -
ps: - ټول -
