Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Advanced options
pt: Configurações avançadas

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: type
pt: tipo

en: Page
pt: Página

en: Latest
pt: Recente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Search results
pt: Resultados da busca

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Sort options
pt: Opções de ordenação

en: Oldest
pt: Mais antigo

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Select any filter and click on Apply to see results
pt: Selecione um filtro e clique em Aplicar para ver os resultados

en: Master
pt: Principal
