Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: type
ro: tip

en: Page
ro: Pagina

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Offset
ro: Decalaj

en: Sort options
ro: Opțiuni de sortare

en: Oldest
ro: Cel mai vechi

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ro: Selectați orice filtru și faceți clic pe Aplică pentru a vedea rezultatele

en: Master
ro: Expert
