Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: type
sk: typ

en: Page
sk: Strana

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Offset
sk: Ofset

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »
