Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: type
sl: tip

en: Page
sl: Stran

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Search results
sl: Rezulati iskanja
