Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: type
sq: lloji

en: Page
sq: Faqe

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit
