Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
