Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: type
vi: loại

en: Page
vi: Trang

en: Latest
vi: Mới nhất

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Master
vi: Chính
