Ubercart (8.x-4.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (163 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: user
eo: uzanto

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Last comment
eo: Lasta komento

en: Description
eo: Priskribo

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Variable
eo: Variablo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Required
eo: Bezonata

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: never
eo: neniam

en: Component
eo: Komponanto

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Year
eo: Jaro

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Host
eo: Gastiganto

en: Never
eo: Neniam

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Signature
eo: Subskribo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Average
eo: Meznombro

en: configure
eo: agordu

en: Month
eo: Monato

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: node
eo: nodo

en: Tonga
eo: Tongo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Day
eo: Tago

en: Mon
eo: Lun

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Button
eo: Butono

en: Order
eo: Ordo

en: Do not display
eo: Ne montru

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Afghanistan
eo: Afganistano

en: Albania
eo: Albanio

en: Andorra
eo: Andoro

en: Angola
eo: Angolo

en: Antarctica
eo: Antarkto

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Greece
eo: Grekujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Nauru
eo: Naura

en: Nepal
eo: Nepalo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Peru
eo: Peruo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: English
eo: Angla

en: Spanish
eo: Hispana

en: Countries
eo: Landoj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Features
eo: Ecoj

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: None.
eo: Neniu.

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.

en: Fiji
eo: Fiĝia

en: Processing
eo: Traktante

en: Apply
eo: Apliku

en: Decimal marker
eo: Dekuma markilo

en: Permission
eo: Permeso

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Rate
eo: Noto

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Reports
eo: Raportoj

en: File download
eo: Dosiera elŝuto

en: Password field is required.
eo: La pasvorta kampo estas bezonata.

en: Confirm password
eo: Konfirmu pasvorton

en: Uri
eo: URI

en: Afar
eo: Afara

en: Somali
eo: Somala

en: The comment body.
eo: La komenta korpo.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
