Ubercart (8.x-4.0-alpha3) - en to he translation catalogue (722 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: user
he: משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Gross
he: ברוטו

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Last comment
he: תגובה אחרונה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Log
he: יומן פעילות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: Purchased
he: נקנה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Variable
he: משתנה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Catalog
he: קטלוג

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Length
he: אורך

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Dimensions
he: מימדים

en: Filename
he: שם קובץ

en: Display
he: תצוגה

en: never
he: אף פעם

en: Component
he: רכיב

en: Total
he: סך הכל

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: n/a
he: -ללא-

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Files
he: קבצים

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Not found
he: לא נמצא

en: Host
he: שם שרת

en: Never
he: לעולם

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: Delta
he: דלתא

en: Roles
he: תפקידים

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Comment
he: תגובה

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Average
he: ממוצע

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: N/A
he: -ללא-

en: configure
he: הגדרות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Bar
he: סרגל

en: Month
he: חודש

en: Price
he: מחיר

en: Customers
he: לקוחות

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Invoice
he: חשבונית

en: Code
he: קוד

en: Stock
he: מלאי

en: Payment
he: תשלום

en: Store
he: חנות

en: Company
he: חברה

en: node
he: פריט תוכן

en: Directory
he: סיפרייה

en: Method
he: שיטה

en: Egypt
he: מצרים

en: Namibia
he: נמיביה

en: Israel
he: ישראל

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Tonga
he: טונגה

en: Cuba
he: קובה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Paraguay
he: פרגוואי

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Japan
he: יפן

en: Libya
he: לוב

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Singapore
he: סינגפור

en: Turkey
he: טורקיה

en: Mon
he: ב'

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: SKU
he: מק"ט

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Role
he: תפקיד

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Destination
he: יעד

en: Button
he: כפתור

en: Clicks
he: הקלקות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Argument
he: ארגומנט

en: Checkout
he: לרכישה

en: Clone
he: שכפול

en: Operator
he: אופרטור

en: Order
he: סידור

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Do not display
he: אל תציג

en: Anonymous users
he: משתמש אנונימי

en: Close
he: סגירה

en: Duration
he: משך

en: Threshold
he: סף

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Fax number
he: מס' פקס

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Germany
he: גרמניה

en: Labels
he: תוויות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Albania
he: אלבניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגווילה

en: Antarctica
he: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Aruba
he: ארובה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Azerbaijan
he: אזרבייג'ן

en: Bahamas
he: איי בהאמה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bhutan
he: בהוטן

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he: בוטסואנה

en: Bouvet Island
he: אי בובט

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו

en: Burundi
he: בורונדי

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: כף ורדה

en: Cayman Islands
he: איי קיימן

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז-אפריקאית

en: Chad
he: צ'אד

en: China
he: סין

en: Christmas Island
he: קיריטימטי

en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס (קילינג)

en: Colombia
he: קולומביה

en: Comoros
he: איי קומורו

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Djibouti
he: ג'יבוטי

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he: אקוודור

en: El Salvador
he: אל סלוודור

en: Equatorial Guinea
he: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צרפת

en: French Guiana
he: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia
he: גמביה

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Ghana
he: גאנה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Greece
he: יוון

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Guam
he: גואם

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Guyana
he: גיאנה

en: Haiti
he: האיטי

en: Heard Island and McDonald Islands
he: האי הרד ואיי מקדונלד

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hungary
he: הונגריה

en: Iceland
he: איסלנד

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Iraq
he: עיראק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Italy
he: איטליה

en: Jordan
he: ירדן

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Kenya
he: קניה

en: Kiribati
he: קיריבטי

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyzstan
he: קירגיזסטן

en: Latvia
he: לטביה

en: Lebanon
he: לבנון

en: Lesotho
he: לסוטו

en: Liberia
he: ליבריה

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he: ליטא

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Malawi
he: מלאווי

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: האיים המלדיביים

en: Mali
he: מאלי

en: Malta
he: מלטה

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Mayotte
he: מיוט

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Monaco
he: מונאקו

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Montserrat
he: מונטסראט

en: Morocco
he: מרוקו

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Myanmar
he: מיאנמר

en: Nauru
he: נאורו

en: Nepal
he: נפאל

en: Netherlands
he: הולנד

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Niger
he: ניז'ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניואה

en: Norfolk Island
he: האי נורפוק

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Norway
he: נורבגיה

en: Oman
he: עומאן

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Palau
he: פלאו

en: Panama
he: פנמה

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: הפיליפינים

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Qatar
he: קטאר

en: Romania
he: רומניה

en: Rwanda
he: רואנדה

en: Samoa
he: סמואה

en: San Marino
he: סן מרינו

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Senegal
he: סנגל

en: Seychelles
he: סיישל

en: Sierra Leone
he: סיירה לאונה

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somalia
he: סומליה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he: איי ג'ורג'יה הדרומית ואיי סנדוויץ' הדרומיים

en: Spain
he: ספרד

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: Sudan
he: סודאן

en: Suriname
he: סורינאם

en: Svalbard and Jan Mayen
he: סבאלברד ויאן מאיין

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שווייץ

en: Tajikistan
he: טג'יקיסטן

en: Thailand
he: תאילנד

en: Togo
he: טוגו

en: Tokelau
he: טוקלאו

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he: תוניסיה

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he: איי טרקס וקייקוס

en: Tuvalu
he: טובאלו

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: United States Minor Outlying Islands
he: האיים הפסיפיים של ארה"ב

en: Uruguay
he: אורוגוואי

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he: ונואטו

en: Wallis and Futuna
he: ואליס ופוטונה

en: Yemen
he: תימן

en: Zambia
he: זמביה

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Full name
he: שם מלא

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Pending
he: ממתינות

en: English
he: אנגלית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Countries
he: מדינות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Role settings
he: הגדרות תפקיד

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Features
he: פיצ'רים

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: None.
he: ללא.

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Units
he: יחידות

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Plugin
he: פלאגין

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: Your item(s) have been updated.
he: המוצר\ים עודכנ\ו בהצלחה

en: Cart
he: סל קניות

en: Discount
he: הנחה

en: Shipping
he: משלוח

en: Order history
he: היסטוריה הזמנות

en: Product
he: מוצר

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Shipping address
he: כתובת משלוח

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Completed
he: נשלם

en: Products
he: מוצרים

en: Product settings
he: הגדרות מוצר

en: Street address
he: כתובת

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Total cost
he: סה"כ עלות

en: Fiji
he: פיג'י

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס ונוויס

en: Saint Lucia
he: סנט לוסיה

en: Sao Tome and Principe
he: סאו טומה ופרינסיפה

en: French Southern Territories
he: טריטוריות צרפת הדרומית

en: Saint Vincent and the Grenadines
he: סנט וינסנט והגרנדינים

en: Grams
he: גרם

en: Kilograms
he: ק"ג

en: Inches
he: אינצ'ים

en: Feet
he: רגל

en: Guernsey
he: גרנזי

en: Jersey
he: ג'רזי

en: Orders
he: הזמנות

en: Live
he: חי

en: Processing
he: בתהליך

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: British Indian Ocean Territory
he: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ההודי

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Macedonia
he: מקדוניה

en: Pitcairn
he: פיטקרן

en: Western Sahara
he: סהרה המערבית

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: Debug
he: אתר באגים

en: Canceled
he: בוטל

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Permission
he: הרשאה

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Rate
he: דרג

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Purchase date
he: נוצר בתאריך

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Package
he: חבילה

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: Values
he: ערכים

en: Order #
he: מספר הזמנה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Print
he: הדפסה

en: Locked
he: נעול

en: Data
he: נתונים

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: Company name
he: שם החברה

en: New password
he: סיסמה חדשה

en: Reports
he: דוחות

en: Report settings
he: הגדרות דיווח

en: Revenue
he: הכנסה

en: Customer purchase price.
he: מחיר קניה ללקוח.

en: clone
he: שכפול

en: View cart
he: צפה בסל קניות

en: Shipping Address:
he: כתובת משלוח:

en: Order #:
he: מספר הזמנות:

en: Shipping Method:
he: צורת משלוח:

en: This order has no comments associated with it.
he: להזמנה זו אין תגובה מצורפת.

en: Product reports
he: דו"ח מוצרים

en: Sales per year
he: מכירות לפי שנה

en: Products sold
he: מוצרים שנמכרו

en: Total revenue
he: סך הכנסות

en: Sold
he: נמכר

en: Number of orders
he: מספר הזמנות

en: Average order
he: ממוצע הזמנות

en: Sales year
he: שנת מכירות

en: Sales summary
he: סיכום מכירות

en: Sales data
he: זמני מכירות

en: Daily average for @month
he: ממוצע יומי ל @month

en: Projected totals for @date
he: סה"כ הזמנות בעבודה ל @date

en: Grand total sales
he: סה"כ מכירות

en: Shipping type
he: סוג משלוח

en: Shipment ID
he: משלוח ID

en: Ship date
he: תאריך משלוח

en: Shipping method
he: סוג משלוח

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: File download
he: הורדת קבצים

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Order total:
he: סה"כ הזמנה:

en: Vendor account number
he: מספר חשבון הספק

en: Invoice template
he: מבנה חשבונית

en: Subtotal:
he: סיכום ביניים:

en: Base price
he: מחיר בסיס

en: Tax
he: מסים

en: Default price
he: מחיר ברירת מחדל

en: UPS Standard
he: UPS יבשתי

en: Language preference
he: העדפות שפה

en: credit card
he: כרטיס אשראי

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
he: הזמנתך תתבצע בעת קבלת אישור תשלום ב2Checkout.com.

en: Order @order_id
he: הזמנה @order_id

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Continue with checkout to complete payment.
he: המשך/י לתשלום כדי להשלים את הקניה.

en: Review order
he: צפיה בהזמנה

en: Review payment
he: צפיה בתשלום

en: Submit order
he: שלח הזמנה

en: PayPal payment complete
he: התשלום בPayPal הושלם

en: PayPal Express Checkout
he: רכישה באמצעות PayPal Express

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
he: PayPal - תשלום ללא צורך בשיתוף המידע הכספי שלך.

en: Checkout with PayPal.
he: רכישה באמצעות PayPal.

en: Order comments
he: הערות להזמנה

en: Shipping settings
he: הגדרות משלוח

en: Default product pickup address
he: כתובת ברירת-מחדל לאיסוף המוצר

en: Default product shipping type
he: צורת ברירת-מחדל למשלוח המוצר

en: Order: Product
he: הזמנה: מוצר

en: Calculate shipping cost
he: חישוב עלות ההובלה

en: Small package
he: חבילה קטנה

en: Apply to order
he: אשר בהזמנה זו

en: Cost:
he: עלות:

en: Physical dimensions of the packaged product.
he: גודל פיזי של המוצר כולל אריזה

en: Units of measurement
he: יחידות מדידה

en: Centimeters
he: ס"מ

en: Millimeters
he: מ"מ

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמה

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Please select
he: נא לבחור

en: Select box
he: בחירה מרשימה

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
he: מידע אודות הזמנתך ישלח לכתובת הדוא"ל של החשבון שלך, המוצגת למטה.

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Enter your billing address and information here.
he: הכנס/י כאן כתובת ומידע בקשר לתשלום.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
he: השתמש/י באיזור זה להנחיות מיוחדות או שאלות הנוגעות להזמנתך.

en: Cart settings
he: הגדרות סל קניות

en: Checkout settings
he: הגדרות רכישה - checkout

en: There are no products in your shopping cart.
he: אין מוצרים בסל הקניות שלך

en: Cart contents
he: תכולת סל הקניות

en: Customer information
he: פרטי לקוח

en: Delivery information
he: מידע לגבי המשלוח

en: Continue shopping
he: המשך קניה

en: Hour(s)
he: שעות

en: Update cart
he: עדכן סל קניות

en: Catalog settings
he: הגדרות קטלוג

en: Catalog vocabulary
he: מילון הקטלוג

en: Send e-mail notification on update.
he: שלח דוא"ל על עדכון הסטטוס.

en: Customer number
he: מספר לקוח

en: Search for an existing customer.
he: לקוח קיים.

en: Create a new customer.
he: צור לקוח חדש.

en: Add product
he: הוסף מוצר

en: Add blank line
he: הוסף שורה ריקה

en: Add line item
he: הוספת פריט הזמנה

en: Add an admin comment
he: הוסף הערת מנהל להזמנה

en: Admin comments are only seen by store administrators.
he: תגובות מנהל נצפות אך ורק על ידי מנהלים.

en: Add an order comment
he: הוסף הערה להזמנה

en: This order contains no products.
he: הזמנה זו אינה מכילה מוצרים.

en: Check an order's products
he: בדוק הזמנות למוצר

en: Check an order's number of products
he: בדוק מספר הזמנות למוצר

en: Check if an order can be shipped
he: בדוק אם ההזמנה יכולה להישלח

en: Add a comment to the order
he: הוסף תגובה להזמנה

en: Unit of measurement
he: יחידת מדידה

en: Order settings
he: הגדרות הזמנה

en: View and process orders.
he: הצג ועבד הזמנות.

en: View orders
he: צפיה בהזמנות

en: View and process the orders received through your website.
he: הצג ועבד הזמנות שהתקבלו דרך האתר.

en: Create order
he: צור הזמנה

en: Create an empty new order.
he: צור הזמנה ריקה.

en: Search orders
he: חפש הזמנות

en: Search existing orders.
he: חפש הזמנות קיימות.

en: Select address
he: בחר כתובת

en: Select customer
he: בחר לקוח

en: View invoice
he: הצג חשבונית

en: Mail invoice
he: חשבונית למייל

en: Ship to
he: שלח אל

en: Bill to
he: חשבון ל

en: Customer info
he: מידע על הלקוח

en: Admin comments
he: תגובות מנהל

en: Update order
he: עדכן הזמנה

en: Capitalize address on order screens
he: נצל את הכתובת למסכים אחרים

en: Order statuses
he: מצב הזמנה

en: Order status ID
he: מזהה מצב הזמנה

en: View by status
he: הצג לפי סטטוס

en: Order created by the administration.
he: ההזמנה נוצרה על ידי מנהל.

en: Billing first name
he: שם פרטי של הלקוח

en: Billing last name
he: שם משפחה של הלקוח

en: Billing company
he: שם החברה (של הלקוח)

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
he: חפש על פי שם או מספר קטלוגי (* is the wildcard)

en: Add to order
he: הוסף להזמנה

en: Recipient e-mail address
he: דוא"ל של הנמען

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
he: האם למחוק לצמיתות את הזמנה מספר @order_id?

en: An account already exists for that e-mail.
he: כבר קיים לקוח עם האימייל הזה.

en: Use this account now?
he: ברצונך להשתמש באימייל הזה ללקוח החדש?

en: Search for a customer based on these fields.
he: חפש לקוח בהתבסס על השדות הבאים.

en: Use * as a wildcard to match any character.
he: השתמש ב * כסמן ל"כללי" לתאימות של כל אופי מונח.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
he: השאר שדה ריק להתעלמות ממנו בחיפוש

en: Enter an e-mail address for the new customer.
he: הכנס דוא"ל של השלקוח החדש

en: E-mail customer account details.
he: שלח ללקוח דוא"ל עם פרטי החשבון

en: @key changed from %old to %new.
he: @key השתנה מ %old ל %new.

en: Want to manage your order online?
he: ברצונך לנהל את הזמנתך ברשת?

en: Purchasing Information:
he: מידע רכישה

en: E-mail Address:
he: כתובות דוא"ל

en: Billing Address:
he: כתובת לחיוב

en: Billing Phone:
he: טלפון המזמין:

en: Shipping Phone:
he: טלפון משלוח:

en: Order Grand Total:
he: סה"כ הזמנה:

en: Payment Method:
he: צורת התשלום:

en: Order Summary:
he: סיכום הזמנה:

en: Shipping Details:
he: פרטי משלוח:

en: Products Subtotal:
he: מחיר המוצרים ללא תוספות:

en: Total for this Order:
he: סה"כ להזמנה זו:

en: Products on order:
he: מוצרים בהזמנה זו:

en: Where can I get help with reviewing my order?
he: היכן אוכל למצוא עזרה בסקירת ההזמנה שלי?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
he: שימו לב: הודעת דואר אלקטרוני זו הינה הודעה אוטומטית. אנא אל תענו להודעה זו.

en: Manage classes
he: ניהול מחלקות

en: Configure product settings.
he: התאם הגדרות מוצר

en: Product features
he: אפשרויות מוצר

en: Product SKU/model.
he: מספר קטלוגי

en: Package quantity
he: כמות בחבילה

en: Default quantity to add to cart
he: כמות ברירת-מחדל להוספה לסל הקניות

en: List position
he: מיקום ברשימה

en: products
he: מוצרים

en: Display price
he: הצג את המחיר

en: Class ID
he: מזהה מחלקה

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
he: <b>סטטוס הזמנות בשימוש:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
he: הנתונים בדו"ח זה מתייחסים לסה"כ הזמנות, מכירות, וסה"כ ממוצע מחירות לכל לקוח בחנות.
    לחיצה על כותרת הטור (למשל "לקוח") יסווגו לפי סדר עולה או יורד. לחיצה על שם הלקוח יובל אותך לרשימת פירוט על הזמנות אותן ביצע לקוח בחנות. 
    לחיצה על "כינוי" יוביל אותך לדף המשתמש עצמו של הלקוח.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
he: כאן מוצגות מכירות מהיומיים האחרונים, ממוצע מכירות לחודש זה, והמכירות הצפויות עד סוף החודש.
    בהמשך הרשימה ניתן לראות סטטיסטיקות מכירות אחרות.

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
he: פתח את "פרמטרים להתאמת דו"ח מכירות אישית" בכדי להתאים את טווח הדו"ח, סטטוס ההזמנות שמוצג, ואפשרויות הצגת מוצרים.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
he: זהו חתך חודשי למכירות בשנת @year. לחיצה על כל חודש, תוביל לרשימת הזמנות בחודש הספציפי.

en: Customer reports
he: דו"ח לקוחות

en: Product report
he: דו"ח מוצר

en: Custom product report
he: התאם דו"ח מוצר

en: Sales reports
he: דו"ח מכירות

en: Custom sales summary
he: דו"ח מכירות מותאם אישית

en: Export to CSV file.
he: ייצוא לקובץ CSV (אקסל)

en: Show all records
he: הצג את כל הרשומות

en: Customize sales report parameters
he: פרמטרים להתאמת דו"ח מכירות אישית

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
he: אך ורק הזמנות עם הסטטוס הנ"ל יוצגו בדו"ח.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
he: החזיקו את מקש ה CTRL (קונטרול) ובאותו הזמן לחצו על כמה אפשרויות להצגה של כמה סוגי סטטוסים בו זמנית

en: Month-to-date, @month
he: לחודש, @month

en: Customers total
he: סה"כ לקוחות

en: New customers today
he: לקוחות חדשים היום

en: Online customers
he: לקוחות המחוברים כעת לאתר

en: Total orders by status
he: סך הזמנות לפי סטטוס

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
he: התאימו את הערכים בכדי לבנות את הדו"ח האישי שלכם. ברגע שתשמרו אותו, הדו"ח ישמר לשם עיון קל בעתיד.

en: Results breakdown
he: חלוקת תוצאות

en: Large daily reports may take a long time to display.
he: דו"חות יומיים גדולים עלולים לקחת מעט יותר זמן להצגה.

en: Show a detailed list of products ordered.
he: הצג רשימה מפורטת של המוצרים שהוזמנו.

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
he: מספר שורות מקסימלי שיוצגו בכל דף דיווח

en: Reported statuses
he: סטטוסים מדווחים

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
he: אך ורק הזמנות עם הסטטוסים הנבחרים יוצגו בדיווח.

en: Stock reports
he: דו"ח מלאי

en: View customers
he: צפיה בלקוחות

en: Country settings
he: הגדרות מדינה

en: Store settings
he: תצורת חנות

en: Customer's first name
he: שם פרטי של הלקוח

en: Customer's last name
he: שם משפחה של הלקוח

en: City name
he: שם העיר

en: Street address 1
he: כתובת מדויקת 1

en: Street address 2
he: כתובת מדויקת 2

en: Isle of Man
he: האי מאן

en: Montenegro
he: מונטנגרו

en: Saint Pierre and Miquelon
he: סן פייר ומיקלון

en: Serbia
he: סרביה

en: Kosovo
he: קוסובו

en: Afar
he: אפרית

en: Somali
he: סומלית

en: Expiration time
he: זמן תפוגה

en: Timor-Leste
he: מזרח טימור

en: Åland Islands
he: איי אולנד

en: Security settings
he: הגדרות אבטחה

en: Order product
he: הזמנת מוצר

en: The cost of the product to the store.
he: עלות המוצר לחנות.

en: Order total
he: סה"כ הזמנה

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: My order history
he: הסטורית ההזמנות שלי

en: The comment body.
he: תוכן התגובה.

en: - Store default -
he: -ברירת מחדל של החנות-

en: Show/hide shopping cart contents.
he: הראה/הסתר את תכולת סל הקניות

en: View your shopping cart.
he: צפה בסל הקניות שלך

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
he: תהליך הרכישה כמעט הושלם. אנא בדוק את הפרטים למטה ולחץ על 'שלח הזמנה' אם כל הפרטים נכונים. תוכל גם להשתמש בכפתור  'חזור' לעשות שינויים בהזמנה שלך במידת הצורך.

en: Add to cart form
he: טופס הוספה לסל קניות

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
he: ניסיון לשלוח אימייל @email לגבי הזמנה @order_id נכשל.

en: The email address of the customer.
he: כתובת דוא"ל של הלקוח.

en: The physical weight.
he: משקל פיזי.

en: Ubercart product settings
he: הגדרות מוצר Ubercart

en: The price for which the product is sold.
he: המחיר שבו ננמכר המוצר.

en: Is a product
he: זהו מוצר

en: Numeric
he: מספרי

en: Start year
he: שנת התחלה

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Product classes
he: המחלקה של המוצר

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: A shipment is saved
he: המשלוח נשמר

en: Shipment
he: משלוח

en: No changes have been logged for this order.
he: בהזמנה זו לא נוצרו שינויים.

en: New username
he: כינוי חדש

en: Customize product report parameters
he: התאמת  פרמטרים לדו"ח מוצרים

en: No orders available.
he: אין הזמנות זמינות.

en: This setting can still be overridden on the node form.
he: הגדרה זאת ניתנת לשינוי בטופס עריכת התוכן.

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Saint Barthélemy
he: סן ברתלמי

en: Saint Martin (French part)
he: סן מרטן (החלק הצרפתי)

en: Includes:
he: כולל:

en: - Choose -
he: - בחר/י -

en: Your Order at [store:name]
he: ההזמנה שלך ב [store:name]

en: Create orders
he: צור הזמנות

en: Delete orders
he: בטל הזמנות

en: The cost of the shipment.
he: עלות המשלוח.

en: Message format
he: תבנית הודעה

en: Comment type
he: סוג תגובה

en: Return to the front page.
he: חזרה לדף הבית.

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Nothing
he: ללא

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Delete order
he: מחיקת הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Admin page
he: דף המנהל

en: Master
he: מאסטר

en: package
he: חבילה

en: Product Attributes
he: מאפייני מוצר

en: Curaçao
he: קוראסאו

en: Réunion
he: ראוניון

en: Sint Maarten
he: סנט מרטין

en: Product catalog
he: קטלוג מוצרים
