Ubercart (8.x-4.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (430 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: user
oc: utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Last comment
oc: Darrièr comentari

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Log
oc: Jornal

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: Currency
oc: Devisa

en: Action
oc: Accion

en: Cost
oc: Còst

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Variable
oc: Variabla

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Back
oc: Precedent

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Catalog
oc: Catalòg

en: Time
oc: Ora

en: Views
oc: Vistas

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Length
oc: Longor

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Display
oc: Afichatge

en: never
oc: pas jamai

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Unknown
oc: Desconegut

en: n/a
oc: n/d

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Host
oc: Òste

en: Never
oc: Pas jamai

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Delta
oc: Dèlta

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Signature
oc: Signatura

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Average
oc: Mejana

en: Original image
oc: Imatge original

en: configure
oc: configurar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Bar
oc: Barra

en: Month
oc: Mes

en: Amount
oc: Montant

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Code
oc: Còde

en: Payment
oc: Pagament

en: Company
oc: Societat

en: node
oc: nosèl

en: Method
oc: Metòde

en: Egypt
oc: Egipte

en: Israel
oc: Israèl

en: New Zealand
oc: Nòva Zelanda

en: Tonga
oc: Tònga

en: Brazil
oc: Brasil

en: Paraguay
oc: Paraguai

en: Jamaica
oc: Jamaïca

en: Japan
oc: Japon

en: Libya
oc: Libia

en: Poland
oc: Polonha

en: Singapore
oc: Singapor

en: Turkey
oc: Turquia

en: Mon
oc: lun

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Clone
oc: Clonar

en: Order
oc: Òrdre

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Do not display
oc: Afichar pas

en: Level
oc: Nivèl

en: Anonymous users
oc: Utilizaires anonimes

en: Close
oc: Tampar

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Duration
oc: Durada

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Germany
oc: Alemanha

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Afghanistan
oc: Afganistan

en: Algeria
oc: Argeria

en: American Samoa
oc: Samoa Nòrd-americana

en: Andorra
oc: Andòrra

en: Angola
oc: Angòla

en: Anguilla
oc: Anguilha

en: Antarctica
oc: Antartida

en: Antigua and Barbuda
oc: Antigua e Barbuda

en: Australia
oc: Austràlia

en: Austria
oc: Àustria

en: Azerbaijan
oc: Azerbaitjan

en: Bangladesh
oc: Bengladèsh

en: Belarus
oc: Bielorussia

en: Belgium
oc: Belgica

en: Bermuda
oc: Bermudas

en: Bhutan
oc: Botan

en: Bosnia and Herzegovina
oc: Bòsnia e Ercegovina

en: Bouvet Island
oc: Illa Bouvet

en: Cambodia
oc: Cambòtja

en: Cameroon
oc: Cameron

en: Canada
oc: Canadà

en: Cape Verde
oc: Cap Verd

en: Cayman Islands
oc: Illas Caïman

en: Central African Republic
oc: Republica Centreafricana

en: Christmas Island
oc: Illa Christmas

en: Cocos (Keeling) Islands
oc: Illas Cocos o Illas Keeling

en: Colombia
oc: Colómbia

en: Comoros
oc: Comòras

en: Congo
oc: Còngo

en: Cook Islands
oc: Illas Cook

en: Costa Rica
oc: Còsta Rica

en: Cyprus
oc: Chipre

en: Czech Republic
oc: Republica Chèca

en: Denmark
oc: Danemarc

en: Djibouti
oc: Jiboti

en: Dominican Republic
oc: Republica dominicana

en: Ecuador
oc: Eqüator

en: El Salvador
oc: Lo Salvador

en: Equatorial Guinea
oc: Guinèa equatoriala

en: Eritrea
oc: Eritrèa

en: Estonia
oc: Estònia

en: Ethiopia
oc: Etiòpia

en: Faroe Islands
oc: Illa Feròe

en: Finland
oc: Finlàndia

en: France
oc: França

en: French Guiana
oc: Guiana francesa

en: French Polynesia
oc: Polinesia francesa

en: Gambia
oc: Gàmbia

en: Ghana
oc: Gana

en: Greece
oc: Grècia

en: Greenland
oc: Groenlàndia

en: Guadeloupe
oc: Guadalope

en: Guinea
oc: Guinèa

en: Guinea-Bissau
oc: Guinèa-Bissau

en: Haiti
oc: Aïtí

en: Heard Island and McDonald Islands
oc: Illa Heard e las illas McDonald

en: Hungary
oc: Ongria

en: Iceland
oc: Islàndia

en: India
oc: Índia

en: Ireland
oc: Irlanda

en: Italy
oc: Itàlia

en: Jordan
oc: Jordania

en: Kazakhstan
oc: Cazakstan

en: Kyrgyzstan
oc: Kirguizistan

en: Latvia
oc: Letònia

en: Lebanon
oc: Liban

en: Liberia
oc: Libèria

en: Lithuania
oc: Lituània

en: Malaysia
oc: Malaisia

en: Maldives
oc: Maldivas

en: Marshall Islands
oc: Illas Marshall

en: Martinique
oc: Martinica

en: Mauritania
oc: Mauritània

en: Mauritius
oc: Maurici

en: Mayotte
oc: Maiòta

en: Mexico
oc: Mexic

en: Monaco
oc: Mónegue

en: Morocco
oc: Marròc

en: Mozambique
oc: Moçambic

en: Myanmar
oc: Birmania

en: Netherlands
oc: Païses basses

en: New Caledonia
oc: Nòva Caledonia

en: Niger
oc: Nigèr

en: Nigeria
oc: Nigèria

en: Norfolk Island
oc: Illa Norfolk

en: Northern Mariana Islands
oc: Illas Marianas

en: Norway
oc: Norvègia

en: Pakistan
oc: Paquistan

en: Papua New Guinea
oc: Papoa-Nòva Guinèa

en: Peru
oc: Peró

en: Philippines
oc: Filipinas

en: San Marino
oc: Sant Marin

en: Saudi Arabia
oc: Arabia Saudita

en: Seychelles
oc: Seichèlas

en: Slovakia
oc: Eslovaquia

en: Slovenia
oc: Eslovenia

en: Solomon Islands
oc: Illas Salomon

en: South Africa
oc: Africa del Sud

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
oc: Illas Georgia del Sud e Sandwich del Sud

en: Spain
oc: Espanha

en: Sudan
oc: Sodan

en: Suriname
oc: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
oc: Svalbard e Jan Mayen

en: Swaziland
oc: Swazilàndia

en: Sweden
oc: Suècia

en: Switzerland
oc: Soïssa

en: Tajikistan
oc: Tadjikistan

en: Thailand
oc: Tailàndia

en: Togo
oc: Tògo

en: Trinidad and Tobago
oc: Trinitat e Tobago

en: Turkmenistan
oc: Turcmenistan

en: Turks and Caicos Islands
oc: Illas Turks e Caicos

en: Uganda
oc: Oganda

en: Ukraine
oc: Ucraïna

en: United Arab Emirates
oc: Emirats Arabis Units

en: United Kingdom
oc: Reialme Unit

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: United States Minor Outlying Islands
oc: Illas Perifericas Menoras dels EUA

en: Uruguay
oc: Uruguai

en: Uzbekistan
oc: Ozbequistan

en: Viet Nam
oc: Vietnam

en: Wallis and Futuna
oc: Wallis e Futuna

en: Yemen
oc: Iemèn

en: Full name
oc: Nom complet

en: Male
oc: Òme

en: Paid
oc: Pagat

en: Pending
oc: En espèra

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: English
oc: Anglés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Countries
oc: Païses

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: unlimited
oc: illimitat

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: (disabled)
oc: (desactivat)

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: None.
oc: Pas cap.

en: The settings have not been saved because of the errors.
oc: Los paramètres son pas estats enregistrats a causa d'errors.

en: Units
oc: Unitats

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Firenze
oc: Florença

en: Cart
oc: Carta

en: Day(s)
oc: Jorn(s)

en: Week(s)
oc: Setmana(s)

en: Year(s)
oc: An(s)

en: Product
oc: Produit

en: Subtotal
oc: Sostotal

en: Changed
oc: Modificat

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Testing
oc: Tèst

en: Transaction ID:
oc: ID de la transaccion :

en: Brunei Darussalam
oc: Sultanat de Brunei

en: Saint Kitts and Nevis
oc: Sant Kitts e Nevis

en: Saint Lucia
oc: Santa Lúcia

en: Saint-Pierre and Miquelon
oc: Sant Pèire e Miquelon

en: Sao Tome and Principe
oc: São Tomé e Príncipe

en: French Southern Territories
oc: Tèrras Australas e Antarticas Francesas

en: Saint Vincent and the Grenadines
oc: Sant Vincenç e las Grenadinas

en: Pounds
oc: Liuras

en: Grams
oc: Gramas

en: Kilograms
oc: Quilogramas

en: Ounces
oc: Liuras

en: Inches
oc: Poces

en: Feet
oc: Pès

en: Alpes-de-Haute-Provence
oc: Aups d'Auta Provença

en: Hautes-Alpes
oc: Auts Aups

en: Alpes-Maritimes
oc: Aups Maritims

en: Vaucluse
oc: Vau Clusa

en: Abkhazia
oc: Abcasia

en: Bologna
oc: Bolonha

en: Cuneo
oc: Coni

en: Genova
oc: Gènoa

en: Milano
oc: Milan

en: Padova
oc: Pàdoa

en: Palermo
oc: Palèrme

en: Reggio Calabria
oc: Region Calàbria

en: Reggio Emilia
oc: Region Emília

en: Limburg
oc: Limborg

en: Cambridgeshire
oc: Bedfordshire

en: Cornwall
oc: Cornoalha

en: Formatted
oc: Formatat

en: Credit
oc: Crèdit

en: Basic information
oc: Informacions de basa

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: week(s)
oc: setmana(s)

en: month(s)
oc: mes(es)

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Percentage (%)
oc: Percentatge (%)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: British Indian Ocean Territory
oc: Territori Britànic de l'Oceà Índic

en: Croatia
oc: Croàcia

en: Macedonia
oc: Macedònia

en: Western Sahara
oc: Sahara occidental

en: Arizona
oc: Arizòna

en: California
oc: Califòrnia

en: Louisiana
oc: Loïsiana

en: Minnesota
oc: Minnesòta

en: Mississippi
oc: Mississipí

en: Missouri
oc: Missorí

en: New Hampshire
oc: Nòu Hampshire

en: New Jersey
oc: Nòva Jersey

en: New Mexico
oc: Nòu Mexic

en: New York
oc: Nòva York

en: North Carolina
oc: Carolina del Nòrd

en: North Dakota
oc: Dakota del Nòrd

en: Pennsylvania
oc: Pensilvània

en: South Carolina
oc: Carolina del Sud

en: South Dakota
oc: Dakota del Sud

en: Texas
oc: Tèxas

en: Virginia
oc: Virgínia

en: West Virginia
oc: Virgínia Occidentala

en: Decimal marker
oc: Separador de decimals

en: Debug
oc: Depuracion

en: Canceled
oc: Anullat

en: Permission
oc: Dreit

en: Abandoned
oc: Abandonat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: year(s)
oc: an(s)

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Add role
oc: Apondre un ròtle

en: Values
oc: Valors

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Print
oc: Impression

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Data
oc: Donadas

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: New password
oc: Senhal novèl

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Nid
oc: Nis

en: clone
oc: clonar

en: File download
oc: Telecargament

en: Password field is required.
oc: Lo camp senhal es obligatòri.

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: Confirm password
oc: Confirmar lo senhal

en: Password:
oc: Senhal :

en: City name
oc: Nom de la vila

en: Isle of Man
oc: Illa de Man

en: Saint Pierre and Miquelon
oc: Sant Pèire e Miquelon

en: Somali
oc: Somalian

en: Download file
oc: Telecargar lo fichièr

en: Link this field to its user
oc: Ligar aqueste camp a l'utilizaire correspondant

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: %name must be a number.
oc: %name deu èsser un nombre.

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: Saint Barthélemy
oc: Sant Bartomieu

en: Saint Martin (French part)
oc: Sant Martin (partida francesa)

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: - Choose -
oc: - Causir -

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: The comparison operator.
oc: L'operator de comparason.

en: Data value
oc: Valor de la donada

en: The value to compare the data with.
oc: La valor a comparer amb la donada.

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Master
oc: Maître

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.

en: Thousands marker
oc: Separador de milierats
