Ubercart (8.x-4.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (99 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Last comment
sr: Последњи коментар

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: never
sr: никада

en: Component
sr: Компонента

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Logo
sr: Лого

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Store
sr: Продавница

en: Role
sr: Улога

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: English
sr: енглески

en: Spanish
sr: шпански

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: None.
sr: Ништа.

en: Shopping cart
sr: Корпа

en: Cart
sr: Kopпa

en: Discount
sr: Popust

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Fiji
sr: фиџијански

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Processing
sr: Обрада

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Print
sr: Штампај

en: Locked
sr: Закључан

en: Reports
sr: Извештаји

en: Shipping method
sr: Начин испоруке

en: Payment methods
sr: Средства плаћања

en: Address book
sr: Сачуване адресе

en: Password field is required.
sr: Унос лозинке је неопходан.

en: Confirm password
sr: Потврдите лозинку

en: Update cart
sr: Освежи корпу

en: Select an address
sr: Изаберите адресу

en: Uri
sr: <em>URI</em>

en: Order total
sr: Укупно поруџбина

en: Total price
sr: Укупна цена

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Order number
sr: Број поруџбине

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
