Ubercart (8.x-4.0-alpha4) - en to be translation catalogue (394 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: user
be: карыстальнік

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Last comment
be: Апошні каментар

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Log
be: Журнал

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Variable
be: Зменная

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Required
be: Абавязкова

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Catalog
be: Каталог

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Filename
be: Назва файла

en: Display
be: Паказ

en: never
be: ніколі

en: Component
be: Кампанент

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Unknown
be: Невядомы

en: n/a
be: [няма]

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Options
be: Налады

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Host
be: Хост

en: Never
be: Ніколі

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Signature
be: Подпіс

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: File ID
be: Файл ID

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: N/A
be: Не даступна

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Month
be: Месяц

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Code
be: Код

en: node
be: матэрыял

en: Method
be: Метад

en: Egypt
be: Егіпет

en: Namibia
be: Намібія

en: Israel
be: Ізраіль

en: New Zealand
be: Новая Зеландыя

en: Tonga
be: Тонга

en: Russian Federation
be: Расійская Федэрацыя (краіна-тэрарыс)

en: Cuba
be: Куба

en: Brazil
be: Бразілія

en: Chile
be: Чылі

en: Paraguay
be: Парагвай

en: Jamaica
be: Ямайка

en: Japan
be: Японія

en: Libya
be: Лівія

en: Poland
be: Польша

en: Portugal
be: Партугалія

en: Singapore
be: Сінгапур

en: Turkey
be: Турцыя

en: Mon
be: пан

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Argument
be: Аргумент

en: Order
be: Парадак

en: Do not display
be: Не адлюстроўваць

en: Anonymous users
be: Ананiмныя карыстальнiкi

en: Duration
be: Працягласць

en: Germany
be: Германія

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Afghanistan
be: Афганістан

en: Albania
be: Албанія

en: Algeria
be: Алжыр

en: American Samoa
be: Амерыканскае Самоа

en: Andorra
be: Андора

en: Angola
be: Ангола

en: Anguilla
be: Ангілья

en: Antarctica
be: Антарктыда

en: Antigua and Barbuda
be: Антыгуа і Барбуда

en: Argentina
be: Аргентына

en: Armenia
be: Арменія

en: Aruba
be: Аруба

en: Australia
be: Аўстралія

en: Austria
be: Аўстрыя

en: Azerbaijan
be: Азербайджан

en: Bahamas
be: Багамскія выспы

en: Bahrain
be: Бахрэйн

en: Bangladesh
be: Бангладэш

en: Barbados
be: Барбадос

en: Belarus
be: Беларусь

en: Belgium
be: Бельгія

en: Belize
be: Беліз

en: Benin
be: Бенін

en: Bermuda
be: Бермудскія астравы

en: Bhutan
be: Бутан

en: Bosnia and Herzegovina
be: Боснія і Герцагавіна

en: Botswana
be: Батсвана

en: Bouvet Island
be: Буве востраў

en: Bulgaria
be: Балгарыя

en: Burkina Faso
be: Буркіна Фасо

en: Burundi
be: Бурундзі

en: Cambodia
be: Камбоджа

en: Cameroon
be: Камерун

en: Canada
be: Канада

en: Cape Verde
be: Каба-Вэрдэ

en: Cayman Islands
be: Кайманавы выспы

en: Central African Republic
be: Цэнтральна-Афрыканская Рэспубліка

en: Chad
be: Чад

en: China
be: Кітай

en: Christmas Island
be: Востраў Ражства

en: Cocos (Keeling) Islands
be: Какосавыя астравы

en: Colombia
be: Калумбія

en: Comoros
be: Каморскія астравы

en: Cook Islands
be: Астравы Кука

en: Costa Rica
be: Коста-Рыка

en: Cyprus
be: Кіпр

en: Czech Republic
be: Чэхія

en: Denmark
be: Данія

en: Djibouti
be: Джыбуці

en: Dominica
be: Дамініка

en: Dominican Republic
be: Дамініканская Рэспубліка

en: Ecuador
be: Эквадор

en: El Salvador
be: Сальвадор

en: Equatorial Guinea
be: Экватарыяльная Гвінея

en: Eritrea
be: Эрытрэя

en: Estonia
be: Эстонія

en: Ethiopia
be: Эфіопія

en: Faroe Islands
be: Фарэрскія выспы

en: Finland
be: Фінляндыя

en: France
be: Францыя

en: French Guiana
be: Французская Гвіяна

en: French Polynesia
be: Французская Палінезія

en: Gabon
be: Габон

en: Gambia
be: Гамбія

en: Georgia
be: Грузія

en: Ghana
be: Гана

en: Gibraltar
be: Гібралтар

en: Greece
be: Грэцыя

en: Greenland
be: Грэнландыя

en: Grenada
be: Грэнада

en: Guadeloupe
be: Гвадэлупа

en: Guam
be: Гуам

en: Guatemala
be: Гватэмала

en: Guinea
be: Гвінея

en: Guinea-Bissau
be: Гвінея-Бісаў

en: Guyana
be: Гаяна

en: Haiti
be: Гаіці

en: Heard Island and McDonald Islands
be: Востраў Херд і Астравы Макдоналд

en: Honduras
be: Гандурас

en: Hungary
be: Вугоршчына

en: Iceland
be: Ісландыя

en: India
be: Індыя

en: Indonesia
be: Інданэзія

en: Iraq
be: Ірак

en: Ireland
be: Ірландыя

en: Italy
be: Італія

en: Jordan
be: Іарданія

en: Kazakhstan
be: Казахстан

en: Kenya
be: Кенія

en: Kiribati
be: Кірыбаці

en: Kuwait
be: Кувейт

en: Kyrgyzstan
be: Кыргызстан

en: Latvia
be: Латвія

en: Lebanon
be: Ліван

en: Lesotho
be: Лесота

en: Liberia
be: Ліберыя

en: Liechtenstein
be: Ліхтэнштэйн

en: Lithuania
be: Літва

en: Luxembourg
be: Люксембург

en: Madagascar
be: Мадагаскар

en: Malawi
be: Малаві

en: Malaysia
be: Малайзія

en: Maldives
be: Мальдывы

en: Mali
be: Малі

en: Malta
be: Мальта

en: Marshall Islands
be: Маршалавы Астравы

en: Martinique
be: Марцініка

en: Mauritania
be: Маўрытанія

en: Mauritius
be: Маўрыкій

en: Mayotte
be: Майотта

en: Mexico
be: Мексіка

en: Monaco
be: Манака

en: Mongolia
be: Манголія

en: Montserrat
be: Монтсеррат

en: Morocco
be: Марока

en: Mozambique
be: Мазамбік

en: Myanmar
be: М'янма

en: Nauru
be: Наўру

en: Nepal
be: Непал

en: Netherlands
be: Нідэрланды

en: New Caledonia
be: Новая Каледонія

en: Nicaragua
be: Нікарагуа

en: Niger
be: Нігер

en: Nigeria
be: Нігерыя

en: Niue
be: Ніуэ

en: Norfolk Island
be: Востраў Норфалк

en: Northern Mariana Islands
be: Паўночныя Марыянскія астравы

en: Norway
be: Нарвегія

en: Oman
be: Аман

en: Pakistan
be: Пакістан

en: Palau
be: Палау

en: Panama
be: Панама

en: Papua New Guinea
be: Папуа — Новая Гвінея

en: Peru
be: Перу

en: Philippines
be: Філіпіны

en: Puerto Rico
be: Пуэрта-Рыка

en: Qatar
be: Катар

en: Romania
be: Румынія

en: Rwanda
be: Руанда

en: Samoa
be: Самоа

en: San Marino
be: Сан-Марына

en: Saudi Arabia
be: Саудаўская Аравія

en: Senegal
be: Сенегал

en: Seychelles
be: Сейшэльскія астравы

en: Sierra Leone
be: Сьерра-Леонэ

en: Slovakia
be: Славакія

en: Slovenia
be: Славенія

en: Solomon Islands
be: Саламонавы Астравы

en: Somalia
be: Самалі

en: South Africa
be: Паўдневая Афрыка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
be: Паўднёвая Джорджыя і Паўднёвыя Сэндвічавыя астравы

en: Spain
be: Іспанія

en: Sri Lanka
be: Шры-Ланка

en: Sudan
be: Судан

en: Suriname
be: Сурынам

en: Svalbard and Jan Mayen
be: Шпіцберген і Востраў Ян-Маен

en: Swaziland
be: Свазіленд

en: Sweden
be: Швецыя

en: Switzerland
be: Швейцарыя

en: Tajikistan
be: Таджыкістан

en: Thailand
be: Тайланд

en: Togo
be: Тога

en: Tokelau
be: Такелаў

en: Trinidad and Tobago
be: Трынідад і Табага

en: Tunisia
be: Туніс

en: Turkmenistan
be: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
be: Цёркс і Кайкас

en: Tuvalu
be: Тувалу

en: Uganda
be: Уганда

en: Ukraine
be: Украіна

en: United Arab Emirates
be: Аб'яднаныя Арабскія Эміраты

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: United States Minor Outlying Islands
be: Злучаныя Штаты Амерыкі Знешнія малыя астравы

en: Uruguay
be: Уругвай

en: Uzbekistan
be: Узбекістан

en: Vanuatu
be: Вануату

en: Wallis and Futuna
be: Уоліс і Футуна

en: Yemen
be: Йемен

en: Zambia
be: Замбія

en: Zimbabwe
be: Зімбабвэ

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Pending
be: Чакае

en: English
be: Ангельская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Features
be: Функцыі

en: Text field
be: Текставае поле

en: Workflow
be: Плын працы

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.

en: Match
be: Супадаць

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Testing
be: Тэставанне

en: Fiji
be: Фіджы

en: Saint Kitts and Nevis
be: Сент-Кітс і Невіс

en: Saint Lucia
be: Сент-Люсія

en: Sao Tome and Principe
be: Сан-Тамэ і Прынсіпі

en: French Southern Territories
be: Францускія Паўднёвыя Тэрыторыі

en: Saint Vincent and the Grenadines
be: Сэнт-Вінсэнт і Грэнадыны

en: Guernsey
be: Гернсі

en: Jersey
be: Востраў Джэрсі

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: British Indian Ocean Territory
be: Брытанская тэрыторыя Індыйскага акіяна

en: Croatia
be: Харватыя

en: Macedonia
be: Македонія

en: Pitcairn
be: Астравы Піткэрн

en: Western Sahara
be: Заходняя Сахара

en: Decimal marker
be: Дзесятковы знак

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Permission
be: Дазвол

en: Language code
be: Код мовы

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Print
be: Друк

en: Locked
be: Зачынены

en: Data
be: Дадзенныя

en: Reports
be: Справаздачы

en: clone
be: клянаваць

en: File download
be: Файл загружаецца

en: Password field is required.
be: Поле ўводу пароля абавязковае

en: Display type
be: Тып паказу

en: Confirm password
be: Пацвердзіць пароль

en: Isle of Man
be: Востраў Мэн

en: Montenegro
be: Чарнагорыя

en: Saint Pierre and Miquelon
be: Сен-П'ер і Мікелон

en: Serbia
be: Сербія

en: Kosovo
be: Косава

en: Afar
be: Афарская

en: Somali
be: Самалі

en: Timor-Leste
be: Тымор-Лешти

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: %name must be a number.
be: %name павінны быць лічбай.

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Saint Barthélemy
be: Сэн-Бартэльмі

en: Saint Martin (French part)
be: Сен-Мартэн (Французская частка)

en: Includes:
be: Уключае:

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Forever
be: Пастаянна

en: Nothing
be: Нічога

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Curaçao
be: Кюрасао
