Ubercart (8.x-4.0-alpha4) - en to my translation catalogue (153 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Last comment
my: နောက်ဆုံးသုံးသပ်ချက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Length
my: အရှည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Month
my: လ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Israel
my: အစ္စရေး

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Russian Federation
my: ရုသျှဖက်ဒရေးရှင်း

en: Cuba
my: ကျူးဘား

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Paraguay
my: ပါရာဂွေး

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Do not display
my: မပြသပါနှင့်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Marshall Islands
my: မာရှယ်ကျွန်းများ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Spanish
my: စပိန်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Fiji
my: ဖီဂျီ

en: completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Basic information
my: အခြေခံသတင်းအချက်အလက်

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: Arizona
my: အာရီဇိုးနား

en: California
my: ကယ်လီဖိုးနီးယား

en: Florida
my: ဖလော်ရီဒါ

en: Hawaii
my: ဟာဝါရီ

en: Illinois
my: အီလီနွိုက်

en: Indiana
my: အင်ဒီယားနား

en: Kansas
my: ကင်ဆပ်

en: Louisiana
my: လူစီယားနား

en: Maryland
my: မေရီလင်း

en: Michigan
my: မစ်ချီကန်

en: Mississippi
my: မစ္စစ္စပီ

en: Missouri
my: မစ်ဆိုရီ

en: Montana
my: မွန်းတားနား

en: Nevada
my: နီဗားဒါး

en: New Jersey
my: နယူးဂျာဆီ

en: New Mexico
my: နယူးမက်ဆီကို

en: New York
my: နယူးရောက်

en: North Carolina
my: မြောက်ကယ်ရိုလိုင်းနား

en: North Dakota
my: မြောက်ဒါကိုတာ

en: Ohio
my: အိုဟိုင်းအိုး

en: Oklahoma
my: ဥက္ကလာဟိုးမား

en: South Carolina
my: တောင် ကယ်ရိုလိုင်းနား

en: South Dakota
my: တောင် ဒါကိုတာ

en: Texas
my: တက်ဆပ်

en: Virginia
my: ဗာဂျီးနီးယား

en: Washington
my: ဝါရှင်တန်

en: West Virginia
my: အနောက် ဗာဂျီးနီးယား

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Password field is required.
my: စကားဝှက်ဖြည့်ရန် လိုပါသည်

en: Confirm password
my: အထက်ပါ စကားဝှက်ကို ထပ်မံထည့်သွင်း အတည်ပြုပါ။

en: Timor-Leste
my: အရှေ့တီမော

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: - Choose -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

[ctx: cheque]
en: Check
my: စစ်ဆေးပါ

[ctx: cheque]
en: Check payment policy
my: ငွေပေးချေမှု ပေါ်လစီကို စစ်ဆေးပါ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
