Ubercart (8.x-4.0-alpha5) - en to fy translation catalogue (57 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: delete
fy: wiskje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Administration
fy: Behear

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Required
fy: Fereaske

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Unknown
fy: Unbekend

en: User
fy: Brûker

en: Contact
fy: Kontakt

en: Active
fy: Aktyf

en: Comment
fy: Reaksje

en: E-mail address
fy: E-mailadres

en: Month
fy: Moanne

en: Mon
fy: mo

en: Germany
fy: Dútslân

en: Belgium
fy: Belgje

en: Netherlands
fy: Nederlân

en: English
fy: Ingelsk

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Drenthe
fy: Drinte

en: Flevoland
fy: Flevolân

en: Friesland
fy: Fryslân

en: Gelderland
fy: Gelderlân

en: Limburg
fy: Limburch

en: Overijssel
fy: Oerisel

en: Utrecht
fy: Utert

en: Zeeland
fy: Seelân

en: Processing
fy: Ferwurkje

en: Debug
fy: Utbrekke

en: Language code
fy: Taalkoade

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Password field is required.
fy: It fjild wachtwurd is fereaske.

en: Confirm password
fy: Wachtwurd befêstigje

en: Noord-Brabant
fy: Noard-Brabân

en: Noord-Holland
fy: Noard-Hollân

en: Zuid-Holland
fy: Súd-Hollân
