Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: To
bn: বরাবর

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Order
bn: ক্রম
