Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Total
cy: Cyfanswm

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Details
cy: Manylion

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Method
cy: Dull

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Order
cy: Trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
