Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Asc
eo: kreske
