Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Total
ga: Iomlán

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Completed
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Address 2
ga: Seoladh 2
