Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Check
is: Athuga

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Details
is: Nánar

en: Amount
is: Upphæð

en: Address
is: Heimilisfang

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Users
is: Notendur

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Approved
is: Samþykkt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Completed
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Fee
is: Þóknun

en: Bank Name
is: Nafn banka

en: Total paid
is: Samtals greitt

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
