Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Users
kk: Пайдаланушылар
