Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Notes
nn: Notat

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Details
nn: Detaljar

en: Address
nn: Adresse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Users
nn: Brukarar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Transfer
nn: Overfør
