Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
