Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Operations
sk: Operácie

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Notes
sk: Poznámky

en: Total
sk: Celkom

en: Check
sk: Skontroluj

en: User ID
sk: ID používateľa

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Method
sk: Metóda

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Users
sk: Používatelia

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Declined
sk: Zamietnuté

en: Transaction status
sk: Stav transakcie

en: Balance
sk: Zostatok

en: Completed
sk: Ukončená

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Fee
sk: Poplatok

en: Release
sk: Vydanie

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Total paid
sk: Zaplatené celkom

en: All transactions
sk: Všetky transakcie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Asc
sk: Vzostupne
