Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Recipient
sr: Прималац

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Completed
sr: Завршено
