Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Details
ta: விபரங்கள்
