Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Operations
af: Aksies

en: Transactions
af: Transaksies

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Method
af: Metode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Users
af: Gebruikers

en: Order
af: Bestelling

en: Pending
af: Hangende

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
