Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Notes
bg: Бележки

en: Total
bg: Общо

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Details
bg: Детайли

en: Address
bg: Адрес

en: Recipient
bg: Получател

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Users
bg: Потребители

en: Order
bg: Поръчка

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Apply
bg: Търси
