Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
