Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Check
el: Επιταγή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Amount
el: Ποσό

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Method
el: Μέθοδος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Users
el: Χρήστες

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
