Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (42 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Transactions
fa: تراکنش‌ها

en: Type
fa: نوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Check
fa: بررسی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Details
fa: جزئیات

en: Amount
fa: مقدار

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Method
fa: روش

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Users
fa: کاربران

en: Order
fa: سفارش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Declined
fa: رد شده

en: Transaction status
fa: وضعیت تراکنش

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Apply
fa: تایید

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Fee
fa: کارمزد

en: Total paid
fa: مجموع پرداخت شده

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Address 2
fa: آدرس ۲

en: Transfer
fa: انتقال

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
