Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Notes
gl: Notas

en: Check
gl: Comprobar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: Address
gl: Enderezo

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Method
gl: Método

en: Configuration
gl: Configuración

en: Users
gl: Usuarios

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Approved
gl: Aprobado

en: Pending
gl: Pendente

en: Transaction status
gl: Estado da transacción

en: Balance
gl: Saldo

en: Completed
gl: Completado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
