Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Order
ku: ڕیز
