Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Notes
ro: Note

en: Check
ro: Verifică

en: User ID
ro: ID utilizator

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Details
ro: Detalii

en: Amount
ro: Suma

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Method
ro: Metodă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Users
ro: Utilizatori

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Approved
ro: Aprobat

en: Pending
ro: În așteptare

en: Balance
ro: Sold

en: Completed
ro: Finalizată

en: Apply
ro: Aplică

en: Full Name
ro: Nume complet

en: Offset
ro: Decalaj

en: Fee
ro: Taxă

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
