Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Method
sl: Metoda

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Order
sl: Vrstni red

en: Pending
sl: Čaka
