Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Transactions
uk: Трансакції

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Notes
uk: Примітки

en: Total
uk: Всього

en: Check
uk: Перевірити

en: User ID
uk: ID користувача

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Details
uk: Подробиці

en: Amount
uk: Величина

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Method
uk: Спосіб

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Users
uk: Користувачі

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Approved
uk: Схвалено

en: Pending
uk: Очікування

en: Declined
uk: Відмовлене

en: Due
uk: Очікуваний

en: Transaction status
uk: Статус операцій

en: Balance
uk: Баланс

en: Completed
uk: Завершено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Request
uk: Запит

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Offset
uk: Зміщення

en: Fees
uk: Внески

en: Fee
uk: Винагорода

en: Total paid
uk: Усього оплачено

en: All transactions
uk: Усі операції

en: Commission
uk: Комісія

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Transfer
uk: Перенести

en: Asc
uk: Зрост

en: Deposit
uk: Поповнення

en: Master
uk: Головне

en: Issuer
uk: Видавець
