Ubercart Funds (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Notes
ar: ملحوظات

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Address
ar: العنوان

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Method
ar: الطريقة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Order
ar: الترتيب

en: Payment method
ar: طريقة الدفع
